ATEN
Hledat produkt
 Podrobné vyhledávání...
 Novinky
 Speciální nabídka
 Ceníky
Kategorie Výrobci


SECOMP PC Plus CZ, a.s.

U Vinných sklepů 7
190 00 Praha 9 - Vysočany

tel.: +420 - 281 861 849
fax : +420 - 281 862 729
e-mail:secomp@secomp.cz

Master Card Master Card Mobile Maestro Visa Visa Electron Diners Club

Otevírací doba:
Otevírací doba o prázdninách 2017

   


 

   
NaakupHyperzboží.cz - Srovnání cen, vyhledávání zboží
Ceny zbožíZDROJ.cz - katalog odkazů
Katalog odkazů
 
 

LINKOVNÍK

Katalog odkazů Alfa-Elchron

.: MiniRank :.

Nejnižší ceny
Kabely
Rozhraní
Rozlišení video
Materiály
Kamery
Rozměry
Jednotky (výkon, otáčky...)
Ostatní zkratky
Standardy
Výrobní řady

Kabely
Označení Popis
Značení kabelů dle HDMI 1.4 Značení HDMI kabelů
Standard HDMI Standard HDMI
Standard HDMI with Ethernet Standard HDMI s ethernet kanálem
Automotive HDMI Automotive HDMI
High Speed HDMI High Speed HDMI
High Speed HDMI with Ethernet High Speed HDMI s ethernet kanálem
Premium HDMI Certification Program Premium HDMI Cable Certification Program
DP++ DisplayPort++
Rozhraní
Označení Popis
SST Single Stream Transport
MST Multi-Stream Transport
DMI Desktop Management Interface
S/PDIF Sony/Philips Digital Interface
DDC1 Display Data Channel
DDC2B Display Data Channel
CEC Consumer Electronic Control
DDC2AB Display Data Channel
SAS Serial Attached SCSI
EPP Enhanced Parallel Port
DVI Digital Visual Interface
HDMI High Definition Multimedia Interface
USB 2.0 USB 2.0
USB 3.0 USB 3.0
UTE UTE
Rozlišení video
Označení Popis
480i 720 x 480 prokládané
480p 720 x 480 neprokládané
576i 720 x 576 prokládané
576p 720 x 576 neprokládané
720i 1280 x 720 prokládané
720p 1280 x 720 neprokládané
1080i 1920 x 1080 prokládané
1080p 1920 x 1080 neprokládané
4K2K Rozlišení 4K x 2K
Ultra-HD Ultra High-Definition
DSC Display Stream Compression
QVGA 320 x 240
UXGA 1600 x 1200
SXGA 1280 x 1024
QXGA 2048 x 1536
QSXGA 2560 x 1048
WVGA 854 x 480
WUXGA 1920 x 1200
WQXGA 2560 x 1600
QCIF 176 x 144 / 176 x 120
CIF 352 x 288 / 352 x 240
SIF 352 x 240
rozlišení VGA 640 x 480
XGA 1024 x 768
SVGA 800 x 600
QSIF 176 x 120
4:2:0 vzorkování 4:2:0
4:4:4 vzorkování 4:4:4
Materiály
Označení Popis
VW-1 Vertical Wire Test
POF Plastic Optical Fibre
LSOH Bezhalogenový, nízký vývin kouře
FRNC Bezhalogenový, samozhášecí
PiMF Pairs in Metal Foil
RoHS Restriction of Hazardous Substances
OFC OFC
SPC SPC
TP Twisted Pair
CCA Poměděný hliník
CCS Poměděná ocel
OM3 třída OM3
OM4 třída OM4
OM1 třída OM1
OM2 třída OM2
OS1 třída OS1
OS2 třída OS2
MPO MPO
Kamery
Označení Popis
IP kamera
PTZ Pan/Tilt/Zoom
Rozměry
Označení Popis
HU Height Unit (44,45mm)
AWG American Wire Gauge
Jednotky (výkon, otáčky...)
Označení Popis
SWR Standing Wave Ratio
RPM Rotate Per Minute
PMPO Peak Music Power Output
RMS Root Mean Square
PFC Power Factor Correction
Ostatní zkratky
Označení Popis
HDCP High-bandwidth Digital Content Protection
GTF Generalized Timing Formula
Blanking Blanking
LED Light Emitting Diode
JBOD Just a Bunch Of Disks
RAID Redundant Array of Inexpensive Disks
PoE Power over Ethernet
PPPoE Point-to Point Protokol over Ethernet
SFP GBIC mini GBIC
Standardy
Označení Popis
EuP Eco design of energy using Product
ErP Energy-related Product
Qi Qi
DFS Dynamic Frequency Selection
U-NII pásmo U-NII (5GHz)
Bluetooth Bluetooth
CTIA CTIA
OMTP OMTP
Výrobní řady
Označení Popis
Clicktronic Casual Řada Clicktronic Casual
Clicktronic Advanced Řada Clicktronic Advanced


Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz